dGs Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

dGs Forum

Forumul serverului dGs
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)

In jos 
+3
aDy
cobra
TripleHHH
7 participan?i
AutorMesaj
TripleHHH
n00b
n00b
TripleHHH


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/07/2008

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeMier Iul 09, 2008 5:55 pm

Da...asai....adminii de pe acest server sunt foarte activi si fac treaba de nota 10..... :D
Sus In jos
cobra
V.I.P
V.I.P
cobra


Mesaje : 115
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: Re: Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeMier Iul 09, 2008 8:03 pm

triplehhh are mare dreptate....nam ce sa spun niciunui admin:)
Sus In jos
aDy
Moderator
Moderator



Mesaje : 23
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 43
Localizare : romania

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: re   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeMier Iul 09, 2008 8:11 pm

eu zic nu..k dau kick la admini..exemplu dgl....cristy imi da drepate la faza asta...deci un punct negru din partea mea
Sus In jos
DgL
n00b
n00b



Mesaje : 16
Data de înscriere : 09/07/2008

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: Re: Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 10:51 am

asa este ady am primit si eu de nenumarate ori kick si slap de la joker .... nus de ce ... dar asta e........
Sus In jos
DgL
n00b
n00b



Mesaje : 16
Data de înscriere : 09/07/2008

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: Re: Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 10:52 am

nus ce avea cu mine ...
Sus In jos
-=Pu$tiu`=-
Moderator
Moderator
-=Pu$tiu`=-


Mesaje : 33
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 32
Localizare : :::Rahova...City:::

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: Subiect: Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeDum Sept 14, 2008 3:12 pm

adminii isi fac trb bine;)Evil or Very Madsadas Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil mai ales eu; ) Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
http://cristinetcu.hi5.com/
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: Re: Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeDum Sept 14, 2008 10:13 pm

*^*CrIsTy*^* a scris:
adminii isi fac trb bine;)Evil or Very Madsadas Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil mai ales eu; ) Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Cica mai ales el QuestionQuestion
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
cobra
V.I.P
V.I.P
cobra


Mesaje : 115
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: Re: Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeMier Sept 17, 2008 5:22 pm

tiau murit laudatori...QuestionQuestionQuestion
Sus In jos
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: Re: Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeMier Sept 17, 2008 5:25 pm

asta a fost tare cobra Idea Question
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
SouL
Normale
Normale
SouL


Mesaje : 103
Data de înscriere : 21/09/2008
Varsta : 32
Localizare : agigea city

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: ...   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeJoi Sept 25, 2008 9:16 pm

admini chiar isi fack treaba bne .. si Mr.GloSs ... o face fff bne pe a lui sadas .. q mentinerea Mr.GloSs etc...
Sus In jos
SouL
Normale
Normale
SouL


Mesaje : 103
Data de înscriere : 21/09/2008
Varsta : 32
Localizare : agigea city

Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: ...   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitimeJoi Sept 25, 2008 9:17 pm

aaaaaaa inafara de tov... ala al meu Idea Idea Idea QuestionQuestion))sadas))sadas))Question)sadas)) se stie el sadas)sadas)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) Empty
MesajSubiect: Re: Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)   Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Adminii isi fac treaaba bine pe server..!!! votati DA pt k nu aveti ce zice,..deoarece asta e adevarul ;)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Votati daca nu va ard !
» Admini isi fac treaba bine ?
» bafta baieti
» Regulament Server
» cand va jucati cel mai mult cs pe server???

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
dGs Forum :: ..:: dGs.HopTo.OrG ::.. :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: