dGs Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

dGs Forum

Forumul serverului dGs
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ANUNT M-AM SATURAT !!!

In jos 
+4
n|D
-=Pu$tiu`=-
dRaC
Mr.GloSs
8 participan?i
AutorMesaj
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeSam Noi 15, 2008 6:29 pm

M-am saturat sa postez singur pe forum de azi 15.11.2008 cine nu posteaza de cel putin odata la 3-4 zile va suporta consecintele ...Numai pot sa rezist simpt ca inebunesc cand vad ca numai postati ce aveti ati murit sau nu stiiti ca exista si eu forum... deci incepand de acuma de la ora 18:28 aveti la dispozitie 1 saptamana sa ma impresionati ca meritati admin nu de dragul de a posta deci asta a mavut de spuns


PS : Cine nu confirma ca a citi si sa zica sunt de acord ii voi sterge adminul !
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
dRaC
Administrator
Administrator
dRaC


Mesaje : 60
Data de înscriere : 06/09/2008

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeSam Noi 15, 2008 6:34 pm

Mr.GloSs a scris:
M-am saturat sa postez singur pe forum de azi 15.11.2008 cine nu posteaza de cel putin odata la 3-4 zile va suporta consecintele ...Numai pot sa rezist simpt ca inebunesc cand vad ca numai postati ce aveti ati murit sau nu stiiti ca exista si eu forum... deci incepand de acuma de la ora 18:28 aveti la dispozitie 1 saptamana sa ma impresionati ca meritati admin nu de dragul de a posta deci asta a mavut de spuns


PS : Cine nu confirma ca a citi si sa zica sunt de acord ii voi sterge adminul !
eu sunt de acord... afaf afaf
Sus In jos
-=Pu$tiu`=-
Moderator
Moderator
-=Pu$tiu`=-


Mesaje : 33
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 32
Localizare : :::Rahova...City:::

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeSam Noi 15, 2008 6:43 pm

,,,,,,,,,,,M-am saturat sa postez singur pe forum de azi 15.11.2008 cine nu posteaza de cel putin odata la 3-4 zile va suporta consecintele ...Numai pot sa rezist simpt ca inebunesc cand vad ca numai postati ce aveti ati murit sau nu stiiti ca exista si eu forum... deci incepand de acuma de la ora 18:28 aveti la dispozitie 1 saptamana sa ma impresionati ca meritati admin nu de dragul de a posta deci asta a mavut de spuns


PS : Cine nu confirma ca a citi si sa zica sunt de acord ii voi sterge adminul !'''''''''''' Idea Idea Idea Idea

bine Mr.GloSs o sa postez si eu mai des Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
http://cristinetcu.hi5.com/
n|D
Administrator
Administrator



Mesaje : 51
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 34
Localizare : constanta

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeSam Noi 15, 2008 7:01 pm

OK!!!!! O sa ma straduiesc sa postez mai des.... Sorry...



SORRY!!!!!!!!
Sus In jos
SouL
Normale
Normale
SouL


Mesaje : 103
Data de înscriere : 21/09/2008
Varsta : 32
Localizare : agigea city

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: ... :)   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeDum Noi 16, 2008 1:06 am

mi se pare corect sadas ...


;Evil or Very Mad
Sus In jos
cobra
V.I.P
V.I.P
cobra


Mesaje : 115
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeDum Noi 16, 2008 10:59 am

corect......cei care nu se prezinta pe server/forum sa i se ia adminul
Sus In jos
SouL
Normale
Normale
SouL


Mesaje : 103
Data de înscriere : 21/09/2008
Varsta : 32
Localizare : agigea city

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: ....   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeDum Noi 16, 2008 11:17 am

si sa fie si injuratzi Razzsadas)
Sus In jos
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeLun Noi 17, 2008 3:10 pm

sunt multumit de voi ca mi ati inteles msj ma bucur ca intradevar avetzi admin ca sa aveti grija de srv (nu de dragul de a avea admin) si ptr asta ieri am facut o conferintza ...

cei ce au primit marire sunt:

SouL-ReaveR Membru -> V.I.P
cobra Admini dupa server -> Moderator
dRaCuLa Admini dupa server -> V.I.P
AliNoS Membru -> Designer
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
s3nZ0r
Moderator
Moderator
s3nZ0r


Mesaje : 112
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 32
Localizare : In boscheti la popo-gay =))

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: rerererererere   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeLun Noi 17, 2008 3:24 pm

kre sgur eshti mah :-l k io postez non stop o data pe zi :-l ???
Sus In jos
http://shako93.hi5.com
cobra
V.I.P
V.I.P
cobra


Mesaje : 115
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeMar Noi 18, 2008 10:09 pm

ms mult....Mr.GloSs Evil or Very Mad
Sus In jos
dRaC
Administrator
Administrator
dRaC


Mesaje : 60
Data de înscriere : 06/09/2008

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeMier Noi 19, 2008 10:02 am

Mr.GloSs a scris:
sunt multumit de voi ca mi ati inteles msj ma bucur ca intradevar avetzi admin ca sa aveti grija de srv (nu de dragul de a avea admin) si ptr asta ieri am facut o conferintza ...

cei ce au primit marire sunt:

SouL-ReaveR Membru -> V.I.P
cobra Admini dupa server -> Moderator
dRaCuLa Admini dupa server -> V.I.P
AliNoS Membru -> Designer
.....ms glosSs...
Sus In jos
eTm | AliNoS
n00b
n00b
eTm | AliNoS


Mesaje : 44
Data de înscriere : 26/09/2008
Localizare : PrIn CanaLe

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeMier Noi 19, 2008 7:49 pm

Sunt de acord :D Idea

__________________
Dute Tare
Vino LenT
Pt Mn N`ai TalenT
lololo GloSs.malware-site.www !! [;X]
Sus In jos
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitimeMier Noi 19, 2008 8:43 pm

bravo ma
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





ANUNT M-AM SATURAT !!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT M-AM SATURAT !!!   ANUNT M-AM SATURAT !!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
ANUNT M-AM SATURAT !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anunt Important !
» Anunt Important
» Anunt Important

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
dGs Forum :: Anunturi-
Mergi direct la: