dGs Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

dGs Forum

Forumul serverului dGs
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intrebarea ptr a ramane admin !

In jos 
+3
n|D
s3nZ0r
Mr.GloSs
7 participan?i
AutorMesaj
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Intrebarea ptr a ramane admin ! Empty
MesajSubiect: Intrebarea ptr a ramane admin !   Intrebarea ptr a ramane admin ! I_icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 8:47 pm

Toti admini sunt obligati sa raspunda la intrebare cine raspunde gresit va ramane fara


Intrebarea este :

Daca un jucatotor de cs te face n00b ce pedeapsa ii dai :

a) Il lasi inpace ptr ca n00b = newbie = incepator !
b) Ii dai ban permanent !
c) Ii dai ban ptr 120 min !
d) Te iei la cerata cu el !

Astept raspunsuri !
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
s3nZ0r
Moderator
Moderator
s3nZ0r


Mesaje : 112
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 32
Localizare : In boscheti la popo-gay =))

Intrebarea ptr a ramane admin ! Empty
MesajSubiect: Sper sa nu va luati dupa mn :-w   Intrebarea ptr a ramane admin ! I_icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 8:48 pm

dak un jucator ma face nobb sau imi zice cv ma injura ii dau Llama Evil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very Mad :lol!: si dak dupa c ii scot Llama insista cu injuriile ii dau ban 30 min Evil or Very Mad (ptr k nu accept injuraturi pe Mr.GloSs`u asta sadas :twisted:


Ultima editare efectuata de catre s3nZ0r in Joi Iul 10, 2008 8:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://shako93.hi5.com
n|D
Administrator
Administrator



Mesaje : 51
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 34
Localizare : constanta

Intrebarea ptr a ramane admin ! Empty
MesajSubiect: NOOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBB   Intrebarea ptr a ramane admin ! I_icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 8:55 pm

dak ar zice doar atat: "n00b" nu i-as face nimik,i-as demonstra in doua trei fraguri ca nu sunt n00b,,,dar dak continua cu injurii : llama :D :D
Sus In jos
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Intrebarea ptr a ramane admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea ptr a ramane admin !   Intrebarea ptr a ramane admin ! I_icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 9:13 pm

n|D bv esti singurul care a gandit bv inca odata ceilalti cum sa dai llama ca te face incepator ce te simpti jignit :-? ceilalti nu va fac nimic nu va iau adminu deci casa va arat ca eu nu tin cu uni admini deci va rog sa numai ma criticati ca o sa regretati deci am o mica cearta cu aDy crede ca tin cu s3nzor da nu e adverat gods,moderator,admin,slot toti sunteti egali ptr mine eu incerc sa va impac pe toti daca am spus ceva in acest topic gresit va rog sa imi zicetzi si cu orice problema nu pe mess pe forum/reclamtii admini deci inca odata ramanetzi toti cu admin Evil or Very MadEvil or Very Mad ciuhan a fost si el aproape de raspuns Evil or Very Mad) oricum nu va iau adminele la nimeni si vreau inca ceva sa nu ma vai certati pe srv va multumesc , cu respect

Mr.GloSs
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
SouL
Normale
Normale
SouL


Mesaje : 103
Data de înscriere : 21/09/2008
Varsta : 32
Localizare : agigea city

Intrebarea ptr a ramane admin ! Empty
MesajSubiect: slott   Intrebarea ptr a ramane admin ! I_icon_minitimeMier Sept 24, 2008 4:42 pm

eu zik kai ajunge un llama Shocked ... si sa faca dupa aia muuu kt vrea el sadas))
Sus In jos
SoRyNeL
n00b
n00b



Mesaje : 8
Data de înscriere : 30/08/2008

Intrebarea ptr a ramane admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea ptr a ramane admin !   Intrebarea ptr a ramane admin ! I_icon_minitimeSam Sept 27, 2008 12:01 pm

dak ma face noob nu ma simt pt ca stiu ca nu sunt iar dak ma injura dau llama
Sus In jos
Attila
n00b
n00b



Mesaje : 33
Data de înscriere : 05/10/2008
Varsta : 31
Localizare : unde vreau

Intrebarea ptr a ramane admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea ptr a ramane admin !   Intrebarea ptr a ramane admin ! I_icon_minitimeMar Oct 07, 2008 9:28 pm

dak spune o singura data il lasi in pace dak incepe q spam de noob noob noob ii dai llama 1 sau 2 min pt a se invatza minte dak da retry la llama ban 1h
Sus In jos
huan
n00b
n00b



Mesaje : 20
Data de înscriere : 30/08/2008

Intrebarea ptr a ramane admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea ptr a ramane admin !   Intrebarea ptr a ramane admin ! I_icon_minitimeDum Oct 19, 2008 10:37 am

dak pe mine ma face cnv noob o sa pateasca ce a patit si jo[k]3r sau cum dreaq ii zice:))
iese de buna voie de pe serv..fara sa ma cert cu el:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebarea ptr a ramane admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea ptr a ramane admin !   Intrebarea ptr a ramane admin ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebarea ptr a ramane admin !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» admin ::::pLs
» admin.......
» Cereri Admin/Slot
» Contact admin
» Cel mai corect/bun Admin ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
dGs Forum :: ..:: dGs.HopTo.OrG ::.. :: Discutii Generale/Offtopic-
Mergi direct la: