dGs Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

dGs Forum

Forumul serverului dGs
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pareri ptr/despre Mr.GloSs

In jos 
+13
eTm | AliNoS
SouL
n|D
-=Pu$tiu`=-
alchemist_eXtream
He[c]Tor
=CaP=
CarLSberg
Ciuhan
ryddy
cobra
s3nZ0r
Mr.GloSs
17 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 02, 2008 3:37 pm

Orice parere conteaza de bine sau de rau e important ca avetzi o parere despre mine va multumesc
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
s3nZ0r
Moderator
Moderator
s3nZ0r


Mesaje : 112
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 32
Localizare : In boscheti la popo-gay =))

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: nah mah nah   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 02, 2008 3:42 pm

nah eshti tareh ........gta !
Sus In jos
http://shako93.hi5.com
cobra
V.I.P
V.I.P
cobra


Mesaje : 115
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 02, 2008 3:44 pm

eu cred ca esti un owner destul de bun....
Sus In jos
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 02, 2008 3:44 pm

s3nZ0r a scris:
nah eshti tareh ........gta !


ShockedShocked ce e asta s3nZ0r eu ma asteptam la pareri din suflet nu din ... oricum ms
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
ryddy
n00b
n00b



Mesaje : 3
Data de înscriere : 31/08/2008

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 02, 2008 3:45 pm

eu am o parere foarte buna despre tine ,imi place felul in care gandesti,si imi place ca le dai oamenilor a doua sansa(ex: cum ai facut cu mine cu adminul )multumesc!
Sus In jos
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 02, 2008 3:47 pm

ryddy a scris:
eu am o parere foarte buna despre tine ,imi place felul in care gandesti,si imi place ca le dai oamenilor a doua sansa(ex: cum ai facut cu mine cu adminul )multumesc!


Ms Ms ! Toti merita o a doua sansa asta o stie multi ... ( n|D , ryddy (tu), cap-shot etc ) ms ms
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
Ciuhan
V.I.P
V.I.P



Mesaje : 11
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 33
Localizare : Iasi Romania

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Pareri...   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 02, 2008 3:57 pm

Esti un owner bon frate..
Gloss Roolz;)
Sus In jos
http://www.ciuhan06.peperonity.com
CarLSberg
V.I.P
V.I.P
CarLSberg


Mesaje : 15
Data de înscriere : 09/07/2008

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: CarLSberg   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 02, 2008 8:07 pm

esti un owner f bun .... tineo tot asa ...
Sus In jos
=CaP=
V.I.P
V.I.P



Mesaje : 56
Data de înscriere : 15/07/2008

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 02, 2008 8:39 pm

bah e cel mai tare srv simplu :>:> si cine oare la facut ?

??? Mr.Gloss the B0$$ se stie cel mai tare owner de romania :>
Sus In jos
He[c]Tor
n00b
n00b
He[c]Tor


Mesaje : 46
Data de înscriere : 24/07/2008
Varsta : 31
Localizare : Pe Marte

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMier Sept 03, 2008 9:09 am

Este un owner f bun acorda adminilor o a doua sansa este un om care stie sa ierte sa impace pe ceilalti are grija de srv si c-am atata din punctele mele de vedere Alecs^
Sus In jos
s3nZ0r
Moderator
Moderator
s3nZ0r


Mesaje : 112
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 32
Localizare : In boscheti la popo-gay =))

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: reeeeeeeeeeee   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 10:54 am

Eshti k un tata pentru mine Mad Mad Mad Mad Mad Question )))))))))))))))
nah parere din sulfet
Sus In jos
http://shako93.hi5.com
alchemist_eXtream
n00b
n00b
alchemist_eXtream


Mesaje : 4
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 28

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 6:07 pm

Esti cel mai bun owner care am vazut Cool si credema fra am vazut multi da niciunu din ei nu au suflet ca tine si au grija de srv ca tine! Surprised !ce tot vb!Eshti cel mai tare tine-o tot asa man :lol!: :geek:
Sus In jos
The Unde
Vizitator




Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeSam Sept 06, 2008 2:53 pm

esti de treaba si in plus de asta esti un owner foarte bun...bft in continuare
Sus In jos
-=Pu$tiu`=-
Moderator
Moderator
-=Pu$tiu`=-


Mesaje : 33
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 32
Localizare : :::Rahova...City:::

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeDum Sept 07, 2008 9:23 pm

[b] parerea mea despre Mr.GloSs nu este una ff rea,intocma una ff buna deoarece am lipsit de pe Mr.GloSs,ca nu mai vroiam sa joc cs,si tot el ma invatat sa nu renunt aja usor:D ms mr.Mr.GloSsEvil or Very Mad :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:
Sus In jos
http://cristinetcu.hi5.com/
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeDum Sept 07, 2008 9:45 pm

Va multumesc tuturol ptr ca ati avunt 2-3 min sa postati acolea niste cuvintele ptr mine unele rele altele bune eu va multumesc ptr ca din greseli se invatza si din tot ce am auzit aici in acest topic si din tot ce am facut nu se datoreaza NUMAI mie ci si datorita voua ptr ca alaturi de voi am reusit sa tin srv asta in picioare 4 luni si de acuma inainte voi reusi sa il tin DESIGUR datorita voua.Si eu am patit ceea ce a patit Cristy eram cat pe ce sa ma las de cs da numai asta ci sa ma las de a tine sv ceea ce am reusit sa ma intorc din drum datorita unor admini/playeri/prieteni care mi-au spus sa mai astept.Eu vroiam sa renunt ptr cfa nu avem nic un admin care sa steam maxim 2 ore pe srv si deacea vroiam.Si dupaia mi-am dat seama ca un srv nu se face populat in 2 zile deci sfat de la mine inainte sa facetzi un lucru ganditziva de 2 ori

Atata am avut de spus Salutare !
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
n|D
Administrator
Administrator



Mesaje : 51
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 34
Localizare : constanta

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeDum Sept 14, 2008 8:58 pm

pai ce sa zic : in primu rand ms mult ca mi-ai acordat inca o sansa sa am admin pe serverul tau ....si cred ca nu te-am dezamagit de data asta ..... si in al doilea rand esti un admin bun,,si imi place ca nu abuzezi de jucatorii de pe server chiar dak tu esti owner-ul...BV
Sus In jos
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMier Sept 17, 2008 5:33 pm

n|D a scris:
pai ce sa zic : in primu rand ms mult ca mi-ai acordat inca o sansa sa am admin pe serverul tau ....si cred ca nu te-am dezamagit de data asta ..... si in al doilea rand esti un admin bun,,si imi place ca nu abuzezi de jucatorii de pe server chiar dak tu esti owner-ul...BV
ms
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
SouL
Normale
Normale
SouL


Mesaje : 103
Data de înscriere : 21/09/2008
Varsta : 32
Localizare : agigea city

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: gloss...rulz   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMar Sept 23, 2008 8:49 pm

cel mai de treabe owner .. intalnit de mn pana aqm ... Evil or Very Mad ..... inceark sa ceri admin .. sau slot .. sau plm altor owneri .. vor bani ... fomalai ... Mr.GloSs tine-o tot aja ... Evil or Very Mad ... ejti de treaba man ... the GoDfAtHeR of us all sadas ... =>>> [[[ Mr.GloSs rulz .]]] <<<=
Sus In jos
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMier Sept 24, 2008 4:35 pm

SouL-ReaveR a scris:
cel mai de treabe owner .. intalnit de mn pana aqm ... Evil or Very Mad ..... inceark sa ceri admin .. sau slot .. sau plm altor owneri .. vor bani ... fomalai ... Mr.GloSs tine-o tot aja ... Evil or Very Mad ... ejti de treaba man ... the GoDfAtHeR of us all sadas ... =>>> [[[ Mr.GloSs rulz .]]] <<<=

ms Rolling Eyes all
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
SouL
Normale
Normale
SouL


Mesaje : 103
Data de înscriere : 21/09/2008
Varsta : 32
Localizare : agigea city

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: ...   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeMier Sept 24, 2008 9:39 pm

nuh ne moooltzumi noua ... sadas ... Evil or Very Mad fiindka noi trebuie sa-tzi mooltzumim tie .. sadas .. ms man sadas ... ejti sooper tare frate Evil or Very Mad
Sus In jos
eTm | AliNoS
n00b
n00b
eTm | AliNoS


Mesaje : 44
Data de înscriere : 26/09/2008
Localizare : PrIn CanaLe

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeVin Sept 26, 2008 5:27 pm

ce sa spun esti un owner ff bun [cenzurat de Administrator]
Sus In jos
tigrul99
n00b
n00b



Mesaje : 5
Data de înscriere : 04/10/2008

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeSam Oct 04, 2008 10:04 pm

esti owner foarte bun chiar daca nu te stiu de mult timp si joci bine imi place sadas
Sus In jos
Attila
n00b
n00b



Mesaje : 33
Data de înscriere : 05/10/2008
Varsta : 31
Localizare : unde vreau

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeDum Oct 05, 2008 7:16 pm

ce pot sa spun esti bun (la cs ma refer nu te gandi la prosti) Question si esti un owner bun din cate am vazut pana aqma Razz
Sus In jos
Mr.GloSs
Administrator
Administrator
Mr.GloSs


Mesaje : 352
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 30
Localizare : In gradina

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeLun Oct 06, 2008 3:03 pm

ms ptr incurajari am sa tin cont de astea Evil or Very Mad)
Sus In jos
https://dgs-sv.forumgratuit.ro
huan
n00b
n00b



Mesaje : 20
Data de înscriere : 30/08/2008

Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: gloss   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitimeLun Oct 06, 2008 3:26 pm

nu pot spune prea multe!
esti bun si k owner..si k jucator...
in clan nu am apucat decat 1 meci...si am obs k facem echipa buna:D
ar mai trebui organizate meciuri:D
k o sa ajungem [cenzurat de Administrator]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri ptr/despre Mr.GloSs Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ptr/despre Mr.GloSs   Pareri ptr/despre Mr.GloSs I_icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri ptr/despre Mr.GloSs
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» parerea mea despre gloss.....
» Windows Black XP
» Bannere GloSs.malware-site.www
» aici vor fi creatiile mele pT Gloss
» Lista Ban-uri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
dGs Forum :: ..:: dGs.HopTo.OrG ::.. :: Pareri ptr Mr.GloSs-
Mergi direct la: